H

er türlü ortamda meydana gelebilecek hijyen sorunlarınıza karşın çözümlerimiz bulunmaktadır. Covid virüsüne karşı önlem oalrak dezenfekte işlemleri çok önemlidir. .

İlaçlama sonrası dezenfeksiyon, su baskını sonrası dezenfeksiyon, ev dezenfeksiyonu, ofis dezenfeksiyonu, sel sonrası, yangın sonrası dezenfeksiyon ve temizlik ya da çeşitli etkenler sonucu bakteri oluşmuş ortamlarda dezenfektan uygulaması yapılmaktadır. Her tür mekanlarda temizlik esnasında ve temizliğin bitiminde dezenfeksiyon yapılmalı, temizlik olmadan dezenfeksiyon düşünülmemelidir. Temizlikte dezenfektan kullanmanın önemi; gerek hastane çıkışı evlerine yerleşmek isteyen hastaların gerek allerjik yada farklı bünyesel sebepler ile bağışıklığı azalmış durumda olan kişilerin steril ortamlara ihtiyacı vardır. Firmamız çocuk, ergen, yaşlı demeden tüm mekanlarda bakteri azaltma uygulamasını temizlikle beraber yapabilmektedir. Antalya Kar Beyaz Temizlik dezenfeksiyon hizmeti; her tür ortamda temizlik, ev dezenfeksiyonu , ofis dezenfeksiyonu ve hijyen hizmetleri uygulanmaktadır. Firmamızdan konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. .

Hakkımızda

Küçük ve büyük ofisler ve ticari merkezlerden endüstriyel, depo ve perakende satış yerlerine kadar her tür ve boyutta kompleks için temizlik ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz. Müşteri tabanımız hem özel sektöre ait şirketlerden hem de kamu kuruluşlarından oluşmaktadır..

İletişime Geçin

Muratpaşa / Konyaaltı / Kepez

0542 328 62 10

info@antalyaguventemizlik.com