A

partman temizleme programımız nasıl işliyor? İlk iki temizlik sırasında evinizin her yerinde ayrıntılı bir temizlikle başlıyoruz. İlk temizlikte, hizmetçi servisimiz mutfağınıza ve banyolarınıza özel dikkat göstererek dairenizi baştan sona temizleyecektir. İkinci seansta tüm dairenizi temizleyeceğiz ancak bu sefer uyku ve yaşam alanlarınızda detaylı temizlik hizmeti vereceğiz. .

Dönüşümlü olarak derinlemesine temizlik hizmetleri sunarak, sonraki ziyaretlerimizde bu ayrıntılı temizliği evinizin tamamında korumaya devam edeceğiz. Her temizlik yaptığımızda, aşağıdakileri içeren hizmetler sunacağız:Banyolar Örümcek ağları kaldırıldı, toz alma, yerler temizlendi, tuvaletler temizlendi, aynalar / krom armatürler temizlendi, duş kapıları temizlendi, fayans duvarlar, küvet / duşlar temizlendi Uyku Alanları Yüzeyler elle silinmiş, zeminler temizlenmiş, genel toz alma, örümcek ağları kaldırılmış, kapılar ve kapı çerçeveleri temizlenmiş Yaşam alanları Yüzeyler elle silinmiş, örümcek ağları kaldırılmış, kapılar ve kapı çerçeveleri temizlenmiş, genel toz alma, zeminler temizlenmiş Mutfak Tezgahlar temizlendi, davlumbaz dışı temizlendi, aralığın üstü ve önü temizlendi, damlama tavaları / cam üst yüzeyleri silindi, lavabolar temizlendi ve krom parlatıldı, tüm cihazların önleri temizlendi, genel toz alma, örümcek ağları çıkarıldı, mikrodalga silindi, kapılar ve kapı çerçeveleri leke temizliği

Hakkımızda

Küçük ve büyük ofisler ve ticari merkezlerden endüstriyel, depo ve perakende satış yerlerine kadar her tür ve boyutta kompleks için temizlik ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz. Müşteri tabanımız hem özel sektöre ait şirketlerden hem de kamu kuruluşlarından oluşmaktadır..

İletişime Geçin

Muratpaşa / Konyaaltı / Kepez

0542 328 62 10

info@antalyaguventemizlik.com