K

oltuk temizliği hanımlarımızın evlerde en çok zorlandığı işlemlerden birisidir. Sürekli üzerinde vakit geçirilen, yiyecek içeceklerden tutun, toza ve kire maruz kalan koltuklarımızın sık sık temizlenmesi gerekir. Her ne kadar düzenli olarak siliyor olsak da koltuklarımızı tam anlamı ile temizlemeye başaramız .

Bu durumun temel sebebi koltukların yapısından dolayı tozu ve kiri bünyesine hapsetmesidir. Koltuk döşemeliklerimizi silmemiz durumunda yalnızca koltuk dış yüzeyini temizlemiş oluruz. Fakat koltuğun içerisine işleyen kir ve tozlardan kurtulmamız hiçte mümkün olmaz. Tek temizlik firması olarak sunmakta olduğumuz koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınızı ve çekyatlarınızı derinlemesine temizlemekteyiz. Antalya koltuk yıkama firmaları arasında bulabileceğiniz en uygun fiyat seçenekleri ile koltuklarınızı temizlemekteyiz. Kullanmakta olduğumuz malzeme ve derjanlar üstün kaliteli olup koltuklarınızın hızla temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Başta Antalya Lara, Konyaaltı ilçelerinde hizmet vermekte olan firmamız Antalyanın her ilçesinde hizmet sunmakla birlikte Isparta, Burdur gibi çevre ilere de temizlik hizmeti götürmektedir. Firmamızdan koltuk yıkama hizmeti talep etmeniz durumunda ücretlendirme, koltuk büyüklüğüne göre belirlenecektir. Tek temizlik firması olarak Antalya da bulabileceğiniz en uygun fiyatlı koltuk yıkama temizlik hizmetini sunmanın garantisini vermekteyiz. Koltuk yıkama işlemleri sırasında kullanmakta olduğumuz temizlik malzemelerinin tamamı son derece kaliteli firmalardan temin edilmekte olup son derece hijyenik temizlik sunmaktadır. Koltuklarınız otomatik makinalar ile yıkanmata olup, koltuk yıkama işlemlerimiz sırasında döşemelerinizde her hangi bir aşınma ve defermasyon meydana gelmemektedir. Firma personellerimizin tamamı temizlik hizmetleri konusunda deneyim sahibi olup yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadırlar. Tek temizlik olarak sunmakta olduğumuz hizmet çeşitliliği sayesinde her türlü temizlik ihtiyacınıza cevap vermekteyiz. Birden fazla hizmet türünde firmamızı tercih etmeniz durumunda kişiye özel ekstra indirim fiyat seçeneklerimizden yararlanma imkanını sağlarsınız. Tek temizlik firmamıza web sitemiz iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımız ve iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için mail kanalı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tek temizlik olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti, hızlı va kaliteli işlem garantisi vaat etmekteyiz.

Hakkımızda

Küçük ve büyük ofisler ve ticari merkezlerden endüstriyel, depo ve perakende satış yerlerine kadar her tür ve boyutta kompleks için temizlik ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz. Müşteri tabanımız hem özel sektöre ait şirketlerden hem de kamu kuruluşlarından oluşmaktadır..

İletişime Geçin

Muratpaşa / Konyaaltı / Kepez

0542 328 62 10

info@antalyaguventemizlik.com