B

üyük ölçüde çalışanların performansını etkileyecek bir özellik olduğundan ofis temizliği hafife alınmayacak bir eylemdir. Hem çalışanların zamanlarından almama hem de hijyeninden emin olunan bir ortamda rahat çalışılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. .

Ofis Temizliği İletişim Elbette düzenli olarak ofisinizin temizlenmesi için talebinizi tarafımıza sunmanız gerekiyor. Nasıl mı? İşimizi titiz bir şekilde yapıyoruz. Sizin taleplerinize uygun şeklide ekip üyelerimizi belirleyip, temizliğin yapılması adına harekete geçiriyoruz. Ekip Üyelerimiz; Alanında uzman olan ekip üyelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Temizlik konusunda bilgi almak, merak ettiğiniz soruları sormak mümkün olacak. Tarih Belirlenmesi; Elbette ofisin temizliği için uygun tarih ve zaman dilimi belirlenir. Mümkün olduğunca sizin çalışma saatlerinizi etkilememek üzere hareket ediyoruz. Uygun zaman diliminin belirlenmesi ve sorularınızın yanıtlanması ile ofis temizliği netleşmiş oluyor. Sizin ayrıca talepleriniz olması durumunda ekip üyelerimize yöneltebilirsiniz. Ofis Temizliği Fiyatları Temizlik için mutlaka uygun ödemelerin yapılmasına dikkat ederek, maksimum müşteri memnuniyetinin sağlanmasına özen gösteriyoruz. Nasıl mı? Mümkün olduğunca, piyasanın altında fiyatlar belirleyerek ekonomik fiyatlar ile alabileceğiniz en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Memnun kalacağınıza emin olduğunuz bir hizmette, karşılıklı güven bağını da oluşturuyoruz. En uygun fiyatlar ile ofis temizliği yapılır… Profesyonel bir ekiple hızlı temizlik…

Hakkımızda

Küçük ve büyük ofisler ve ticari merkezlerden endüstriyel, depo ve perakende satış yerlerine kadar her tür ve boyutta kompleks için temizlik ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz. Müşteri tabanımız hem özel sektöre ait şirketlerden hem de kamu kuruluşlarından oluşmaktadır..

İletişime Geçin

Muratpaşa / Konyaaltı / Kepez

0542 328 62 10

info@antalyaguventemizlik.com