O

kullarda özellikle öğrencilerin daha hijyenik koşullarda eğitim görebilmesi için gerçekleştirilecek olan temizlik çalışmaları tamamen profesyonel şekilde yapılmaktadır. .

Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız okul temizliği konusunda alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip ekip ile çalışma yapmaktadır. Tamamen profesyonel kadro ile hizmet verilmektedir. Her talebiniz yeterli kapasitemiz sayesinde belirtmiş olduğunuz tarihte karşılanmaktadır. Kaliteli malzemelerle gerçekleştirilecek olan temizlik çalışmaları sırasında öğrencilerin sağlığı açısından herhangi bir risk oluşturmamak için uygun malzeme seçimi yapılmaktadır. Antalya’da hizmet vermekte olan firmamız uzun yıllardır gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde edinmiş olduğu deneyimlerden yola çıkarak müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermektedir. Düzenli olarak gerçekleştirilecek olan okul temizliği konusunda yönlendirilecek olan ekibimiz gerekli hassasiyeti göstererek herhangi bir sorun oluşmamasını sağlamaktadır. Öğrencilerin eğitimini aksatmayacak şekilde belirlenen saatlerde yapılacak olan çalışmalar ile okulların tamamen temizlenmesi sağlanmaktadır. Belli sayıdaki ekibin yönlendirilmesi sayesinde taleplerinizi uygun şekilde çalışma yapılması sağlanmaktadır. Okul Temizliği Fiyatları Farklı alanlarda yapılacak olan çalışmalar konusunda belirlenen uygun fiyat seçenekleri sayesinde her bütçeye uygun şekilde hizmet vermekteyiz. Ekonomik fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet almak isteyenler okul temizliği konusunda firmamız ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek istedikleri tarihe göre hizmet alabilirler. Düzenli şekilde yapılacak olan temizlik çalışmaları sayesinde ilkokul, ortaokul, lise veya üniversite gibi pek çok farklı alanda kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktayız. .

Hakkımızda

Küçük ve büyük ofisler ve ticari merkezlerden endüstriyel, depo ve perakende satış yerlerine kadar her tür ve boyutta kompleks için temizlik ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz. Müşteri tabanımız hem özel sektöre ait şirketlerden hem de kamu kuruluşlarından oluşmaktadır..

İletişime Geçin

Muratpaşa / Konyaaltı / Kepez

0542 328 62 10

info@antalyaguventemizlik.com